Producenci
Promocje
Plecak 2D
Plecak 2D
129,99 zł 109,99 zł
szt.
Plecak młodzieżowy
Plecak młodzieżowy
54,99 zł 40,99 zł
szt.
Plecaczek w gwiazdki
Plecaczek w gwiazdki
69,99 zł 54,99 zł
szt.
Tornister młodzieżowy
Tornister młodzieżowy
49,99 zł 39,99 zł
szt.
Czas realizacji zamówienia

REALIZACJA ZAMÓWIENIA 

  1. Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad. 
  2. Termin realizacji zamówienia wskazany przy każdym produkcie 
  3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia w ciągu 24 godzin po jego opłaceniu. 
  4. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie
  5. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 
  6. Towary zakupione dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący: 
  • a) Za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD, Fedex, DHL, UPS). Koszty zawierają pakowanie oraz wysyłkę wybraną firmą kurierską. 
  • b) Za pośrednictwem Poczty Polskiej - W przypadku listów poleconych priorytetowych lub listów ekonomicznych, Kupujący upoważnia Sprzedawcę do dokonania wysyłki w imieniu Kupującego. Koszty przesyłki stanowią sam koszt znaczka, nie naliczane są opłaty dodatkowe za pakowanie. Sprzedawca tylko pośredniczy w zakupie przesyłki pocztowej przez kupującego, w związku z tym nie jest ona umieszczana na paragonie lub FV. W przypadku wybrania Allegro przesyłka polecona lub Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie, naliczana jest kwota tylko za wysyłkę i jest ona umieszczana na paragonie i FV.  
  • c) Za pośrednictwem InPost - koszty zawierją tylko koszt wysyłki wybraną formą od InPost (Kurier24, MiniKurier24 lub Paczkomat)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl