Czas realizacji zamówienia

REALIZACJA ZAMÓWIENIA 

  1. Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad. 
  2. Termin realizacji zamówienia wskazany przy każdym produkcie 
  3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia w ciągu 24 godzin po jego opłaceniu. 
  4. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie
  5. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 
  6. Towary zakupione dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący: 
  • a) Za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD, Fedex, DHL, UPS). Koszty zawierają pakowanie oraz wysyłkę wybraną firmą kurierską. 
  • b) Za pośrednictwem Poczty Polskiej - W przypadku listów poleconych priorytetowych lub listów ekonomicznych, Kupujący upoważnia Sprzedawcę do dokonania wysyłki w imieniu Kupującego. Koszty przesyłki stanowią sam koszt znaczka, nie naliczane są opłaty dodatkowe za pakowanie. Sprzedawca tylko pośredniczy w zakupie przesyłki pocztowej przez kupującego, w związku z tym nie jest ona umieszczana na paragonie lub FV. W przypadku wybrania Allegro przesyłka polecona lub Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie, naliczana jest kwota tylko za wysyłkę i jest ona umieszczana na paragonie i FV.  
  • c) Za pośrednictwem InPost - koszty zawierją tylko koszt wysyłki wybraną formą od InPost (Kurier24, MiniKurier24 lub Paczkomat)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl